KupBilecik
Informacja: KupBilecik uses cookies and processes customer data - more in our privacy policy.

Comments for: Telewizja Kłamie

578
amount of comments
amount of stars
4.92
average rate
position in the TOP
"świetny spektakl, cudowna gra aktorska, wielki ukłon dla p. Bartosza, gorąco polecam każdemu :)"
"Szczerze polecam:-) Przedstawienie lekkie i przyjemne w odbiorze. Nieco ponad 2 godziny dobrej zabawy, z porządną dawką śmiechu. NIektóre sceny może zabarwione stereotypami, ale dzięki zachowanej w moim odczuciu zasadzie "jak dawać razy, to wszystkim równo" w pełni satysfakcjonują. Wszyscy aktorzy na scenie zaangażowani w to, co robią i utrzymują dobry kontakt z widownią, co zdecydowanie pomaga budować dobrą atmosferę :-) Brawa za spostrzegawczość w odniesieniu do świata mediów!"
"Spektakl Telewizja kłamie to prawdziwy majstersztyk:) Gra aktorska na najwyższym poziomie, każdy z grajacych aktorów pokazał że naprawdę potrafi zagrać każdą rolę. Śmiechu co nie miara. Gorąco polecam"
"Spektakl bardzo nam się podobał. Aktorzy rewelacyjni potrafiący stworzyć wspaniałą atmosferę . Zachęcam każdego do obejrzenia."
"Spektakl rewelacyjny !!! I śmieszny i straszny jednocześnie. Ukazuje zakłamanie, obłudę, brak szacunku dla telewidza w każdej, bez wyjątku, telewizji. Cała czwórka aktorska wykazała się profesjonalizmem w grze a pomysł "wciągnięcia" widowni do czynnego udziału w przedstawieniu okazał się strzałem w dziesiątkę. Dwie godziny super zabawy, świetnej relacji widz - aktor. Polecam i czekam na kolejne projekty zrealizowane przez ten kwartet aktorski !!!"
"Spektakl rewelacyjny. Brzuch boli od śmiania się. Rewelacyjna gra aktorów. Bartosz Opania to majstersztyk. Polecam każdemu...."
"Najlepszy spektakl na jakim byłam w tym roku. Widownia pełna i wszyscy pękali ze śmiechu. Cudowna obsada, polecam serdecznie wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzieli :)"
"Dla takich przedstawień chodzę do teatru. Dwie i pół godziny pękałam ze śmiechu. Aktorska elita. UWAGA Drogie Panie- sugeruję wodoodporny makijaż, ja miałam tradycyjny i spłynął mi po twarzy razem ze łzami :)"
"Polecam, bardzo fajni, z dystansem do siebie aktorzy, którzy super nawiązują kontakt z publicznością. Dużo śmiechu in zabawy."